EVERYONE CAN BE BEAUTIFUL ...

and everyone has the right to rest and gain strength. We offer cosmetic and body treatments with professional products, the lines of which provide individual solutions to skin problems. At the same time, you can relax in the beautiful surroundings of the salon and forget about the daily hustle and bustle.

WHY FOR US?

In the newly opened spa clinic PURE BEAUTY by Suzi, I offer you individual care and a professional approach tailored to your needs and ideas. I will offer you facial and body cosmetics, massages, spa rituals, all in a pleasant environment of my salon. I use top cosmetics Susanne Kaufmann and Ericson Laboratoire for skin care, which, thanks to its results, is intended for everyone who is looking for skin care with visible and long-lasting results without the need for medical procedures. I personally prepare products for body treatments. During the treatment, you will relax and recharge your much-needed energy.

years of experience
0
product quality
100 %
satisfied clients
0 +
products
0 +

Zářivá pokožka, relaxace a péče o sebe samého!

Zapomeňte na každodenní stres a obnovte svou pleť s námi! Představujeme vám nejnovější trendy v kosmetice, masážních technikách a péči o pleť. Odhalte tajemství krásné pokožky a objevte úžasné produkty a techniky, které vám pomohou dosáhnout zářivého vzhledu. Buďte inspirováni našimi odbornými tipy a triky a prozkoumejte svět relaxace a péče o sebe samého. Připravte se na přeměnu vašeho každodenního rituálu v nezapomenutelný zážitek plný blahodárného působení a vznešenosti. Připojte se k nám a dejte svému tělu a duši to nejlepší, co si zaslouží!

Objednejte se k nám​

ZAVOLEJTE MI

KDE MĚ NAJDETE

Topolová 249,
250 82 Tuklaty