+420 774 840 410    info@purebeautybysuzi.cz

OŠETŘENÍ OBLIČEJE

Fresh Caviar

Profesionální ošetření FRESH CAVIAR je intenzivní regenerační péče speciálně určená pro zralou a devitalizovanou pokožku. Využívá všechny výhody kaviáru pro boj s předčasným stárnutím. Tato péče díky svému VYSOKÉMU VYŽIVUJÍCÍMU a REGENERAČNÍMU POTENCIÁLU pomáhá stimulovat metabolismus hluboko uvnitř buněk a dodává živiny, které jsou nezbytně nutné pro mladistvý vzhled pleti. Profesionální výtažek s čerstvými kaviárovými buňkami je naprosto vynikající. Každá žena, která touží po tom nejlepším, by ho měla rozhodně přidat k balíčku pro- cedur PROTI STÁRNUTÍ.

120 minut

2900 Kč

Vitamin energy

Tato péče  umožňuje maximální dobití v podobě ROSTLINÉHO TAURINU a MULTIVITAMINŮ pro zajištění všech základních potřen kůže, Pleť se rozjasní a získá opět její funkční mechanismy. Pleť se rozjasní a získá vitalitu charakteristickou pro mladistvost pokožky. Máme-li čelit každodenním agresivním vlivům, není nad energeticky stimulující ošetření ma bázi různých klíčových vitaminů zásadních pro dobré zdraví kůže. Proces regenerace kůže vyžaduje v průměru 4-6 týdnů, a tak trvá minimálně měsíc, než můžete zaznamenat hloubkovou nápravu. Avšak příznivé účinky na kůži se projeví již po první, jediné aplikaci: hladší, jemnějsí kůže, příjemnější pocit nakůži, mladistvější vzhled.

120 minut

2900 Kč

Supreme

Dokonalá péče před, v průběhu a po menopauze určená ženám starším 40 let jako prevence nebo pro léčebné účinky. Řeší všechny problémy související s věkem – horší kvalitu pokožky, vrásky, pigmentové skvrnky, žilky, citlivost pleti a nedostatečné hojení.

120 minut

2900 Kč

Skinjexion

Kombinace 3 Hi-tech látek jako ryzí alternativa injekčních zákroků, ovšem zbavená jejich vedlejších účinků a rizik. Ericson Laboratoire vyvinul inovativní a efektivní kosmetickou terapii – Skinjexion, skutečnou alternativu injekčních zákroků: botulotoxinových, hyaluronových injekcí a mezoterapie. Efektivně omlazuje a oddaluje stárnutí pokožky. Účinek salonního ošetření umocňuje použití endotermické masky a dvou profesionálních nástrojků.

120 minut

2900 Kč

Sensitive PRO

Inovativní kosmetické řešení pro reaktivní, senzitivní a zánětlivou pokožku. Tato kosmetická řada uplatňuje kombinaci neurokosmetiky a genetické kosmetiky. Díky novému vědeckému pokroku – tzv. genové analýze přicházíme s účinným řešením této problematiky. Brání odumírání kožních buněk a rozpadu kolagenních a elastických vláken, které nám zajišťují pevnost pokožky. Z neurokosmetiky využíváme vysoce účinné látky, které mají účinek „úlevy od bolesti“ prostřednictvím uvolnění endorfinů s jejich známým zklidňujícím účinkem.

120 minut

2500 Kč

Slime face lift

Nadčasové ošetření obličeje s dvojitým účinkem zeštíhlení a liftingu. Zjemnění kontur a redukce lokalizovaného tuku bez invazivní chirurgie. Lifting pomocí fokální adheze bez invazivní techniky nití a háčků. Ošetření cílí na samotné centrum tukovým buněk. Omezuje jejich schopnost ukládání a stimuluje redukci tuků. Svoje působení zaměřuje na dva polyaminy, o nichž bylo jasně prokázáno, že mají na svědomí tvorbu tuků pod pokožkou. Cílem je napravit ochabnutí a povislost různých oblastí obličeje pomocí přemístění tukových ložisek.

120 minut

2900 Kč

Feminity

Řešení hormonální disbalance a ochrana kmenových buněk. Uchování mladistvého vzhledu, zdroj hydratace a přirozené regenerační schopnosti. Dermokosmetická aplikace nobelovy ceny za medicínu v oblasti kmenových buněk. Péče o pleť je pro ženy od 25 do 45 let.

120 minut

2500 Kč

Oxygen therapy

Nová exkluzivní kyslíková terapie pleti s účinnou detoxikací pracující na principu nejnovějších technologií a vysoce kvalitních přírodních extraktů. Určena pro pleť vystavenou nežádoucím škodlivým účinkům městského znečištěného ovzduší s nedostatkem kyslíku. Pro ženy a muže všech věkových kategorií.

120 minut

2500 Kč

Acti biotic

Doporučuje se pro pleť smíšenou, mastnou a pleť náchylnou k akné. V preparátech jsou přidány silné aktivní složky, které nabízejí specifické účinky: čistící, antihormonální, antibakteriální, detoxikační, matující, hydratační a zklidňující.

120 minut

1890 Kč

Hydra clinic

Inovativní hydratační a vyživující péče pro ženy a muže všech věkových kategorií, která je výsledkem technologického a vědeckého výzkumu. Čtyři nejnovější látky z biomedicíny pro účinnou hydrataci, hojení a regeneraci. Aplikace objevu oceněného nobelovou cenou za aquaporiny.

120 minut

2500 Kč

Enzymacid

Vysoce účinné peelingové ošetření s vícenásobným účinkem využívající pět dermokosmetických inovací. Zaručuje maximální výsledky bez nežádoucích účinků podráždění, bolesti a zčervenání. Zlepšuje kvalitu kožních tkání a řeší různé typy kožních problémů: nadměrná pigmentace, zesílená pokožka, vrásky, jizvy, nevýrazná a unavená pleť. Péče o pleť určená pro ženy a muže bez věkového omezení.

120 minut

2500 Kč

Genxskin

Ochrana mimobuněčné matrice a obnovuje trojúhelník krásy..

120 minut

2900 Kč

Fusion therapy mikroneedling

Jedná se o minimální invazivní chirurgický postup pro vytvoření řízeného poranění kůže. Každá mikrojehla propichuje kůži a vytváří mikro-rány a mikrokanálky. Řízené poranění aktivuje tělo (postraumatická reakce kůže) k vyplnění těchto mikro-ran tím, že produkuje nový kolagen a elastin, dva klíčové stavební kameny kůže, v papilární dermis. Protože nedošlo k odstranění nebo poškození existujícího kolagenu, jednoduše se nově vzniklé formace k nim přidají. Při použití systému mikrojehličkování se jedná o více než tisíc mikroran, z nichž všechny budou působit na uvolňování růstových faktorů, které spouští produkci kolagenu a elastinu. Tento proces masivně zvýší tloušťku kůže, jehlou. Systém mikrojehličkování nepoškozuje ani neodstraňuje vrstvu epidermis.

60 minut

3500 Kč

Zklidňující ošetření Ericson Laboratoire

Ošetření pro citlivou pleť, které dodává hydrataci a aktivuje přirozené regenerační schopnosti. Vhodná pro ženy a muže všech věkových kategorií.

60 minut

1500 Kč

Hydratační ošetření Ericson Laboratoire

Hydratační a vyživující péče pro suchou a dehydratovanou pleť. Vhodné pro ženy a muže všech věkových kategorií.

60 minut

1500 Kč

Čistící ošetření Ericson Laboratoire

Ošetření pro pleť smíšenou, mastnou a pleť náchylnou k akné. Vhodné pro ženy a muže od 13 let.

60 minut

1500 Kč

Anti-aging Ericson Laboratoire

Protivrásková a výživná procedura s liftingovým efektem. Vhodné pro ženy a muže od 35 let.

60 minut

1900 Kč

Bio optic

Kůže je v oblasti očních kontur velmi tenká a bezesporu představuje nejjemnější část obličeje. Oční kontury jsou nucené snášet nejrůznější zátěže: často silný make-up, intenzivní světlo (neónové osvětlení v kancelářích a v obchodech, čelní světla aut, počítačové obrazovky). Navíc oko velmi rychle reaguje na únavu a její účinky lze na pleti pozorovat tvorbou kruhů nebo váčků pod očima. Proto oblast kolem očí vyžaduje velmi časnou, průběžnou a důkladnou péči. S cílem tento požadavek naplnit společnost Ericson Laboratoire vyvinula specifické produkty, které umožňují ošetřit již viditelné problémy: vrásky, tmavé kruhy pod očima, otoky víček, nebo oční váčky.

30 minut

600 Kč

Sinekron S - ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle je výborným přístrojovým doplňkem k počištění, projasnění, vyhlazení a omlazení pleti ke každému kosmetickému ošetřením, které nabízíme. Sinekron S pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací. Ošetření je naprosto neagresivní a především velmi účinné. Hloubkově čistí ucpané póry a aktivuje produkci elastinu a kolagenu v pleti. Liftingový program pleť prokrvuje a zároveň umožní snažší přísun živin a aktivních látek do pokožky. Ošetření ultrazvukovou špachtlí SINEKRON S značky Panestetic je inovativní ošetření, které zajistí nejen to, že budete mít pleť důkladně vyčištěnou, ale že účinné látky produktů budou zapracovány více do hloubky pokožky a s větší účinností.

30 minut

300 Kč

Kosmetické ošetření


BARVENÍ ŘAS 350 Kč, 200 Kč při kosmetickém ošetření
BARVENÍ OBOČÍ 350 Kč,  200 Kč při kosmetickém ošetření
ÚPRAVA OBOČÍ 450 Kč, 250 Kč při kosmetickém ošetření
DEPILACE HORNÍHO RTU 150 Kč pouze při kosmetickém ošetření

MASÁŽE A RITUÁLY

Očistný rituál PURE BEAUTY by Suzi

Zahalte své tělo do bylinkových vůní, prohřejte se v bahenním zábalu a dopřejte si výjimečný zážitek. Na úvodní očistný  levandulový peeling nohou, který zanechá nožky sametově hladké a provoněné, naváže celotělový peeling, po němž vaše tělo bude krásně jemné a čisté. Bahenní detoxikační zábal s příměsí esencí zbaví vaše tělo škodlivých látek a zavodnění. Masáž bylinnými měšci  tělo dokonale prohřeje, zbaví nahromaděného napětí a stresu. Při rituálu je vhodné popíjení detoxikačního bylinného čaje, který napomahá k celkové očistě těla i duše.  Rituál je vhodný vždy v chladnějším období, kdy cítíte, že vaše tělo a duše potřebuje očistu.

120 minut

3500 Kč

Omlazující rituál PURE BEAUTY by Suzi

Nechte  své tělo hýčkat pomocí výživného bambuckého másla a úžasných vůní olejů s příměsí esencí. Na úvodní mandarinkový peeling nohou, který je zanechá sametově hladké a provoněné, naváže celotělový peeling po němž vaše tělo bude krásně jemné a voňavé. Aromatherapy masáž vaše tělo dokonale uvolní, zbaví nahromaděného napětí a stresu. Při rituálu je vhodné popíjení detoxikačního bylinného čaje, který napomahá k celkové očistě těla i duše.  Rituál je vhodný vždy kdýž máte pocit, že vaše pokožka potřebuje vyživit a omladit.

120 minut

3500 Kč

PURE BEAUTY bylinková masáž

Tato masáž je připravena vždy na míru dle potřeb a stavu klienta. Je zaměřena na harmonizaci těla i duše za použití bylinných měšců a nejvzácnějších olejů. Používají se relaxační, hloubkové tahy  a zároveň protahovací techniky. Tato masáž je určena všem, kteří chtějí zažít pocit výjimečnosti.

90 minut

2500 Kč

Masáž bylinnými měšci

Bylinné měšce jsou plněné bio bylinkami a vázané přímo majitelkou a terapeutkou Zuzanou dle potřeb klientů. K masáži se používají vzácné oleje jako jsou například makadamiový a jojobový, které přináší hlubokou úroveň uvolnění vypjatých svalů i nervů, odstraňuje nahromaděné bloky a rozpouští stres. Tato masáž slouží k celkovému uvolnění těla i duše.

60 minut

2000 Kč

Aromateraphy masáž

Aromaterapeutická masáž je celotělová olejová masáž podobná klasické, je však charakteristická užitím éterických (esenciálních) olejů. Éterické oleje jsou v určené koncentraci ředěny do panenských rostlinných olejů. Jde o nejúčinnější formu použití vonných olejů, protože při tomto způsobů ošetření jsou citlivě vmasírovány do celé pokožky těla. S pomocí této celostní péče získává organizmus opět ztracenou rovnováhu a posílí se samoozdravný proces, totiž stav, kdy je organizmus schopen se vyrovnávat se zátěží do určité míry sám. Aromaterapeutická masáž je kombinací švédské, akupunkturní a neuromuskulární masáže. Je však více relaxační, protože jednotlivé masérské hmaty jsou pomalejší a jemnější. Také vhodným výběrem rostlinného oleje terapeut ovlivňuje kvalitu použité směsi. Aromaterapie pomáhá podporovat imunitní systém a aktivovat nebo stabilizovat psychiku. Tuto masáž oceňují především ženy a lze jí doporučit též jako skvělý dárek pro ně. Tuto masáž doporučujeme podstoupit jednou týden v případě únavy a stresu, jinak jednou za 3 týdny pro celkovou regeneraci.

60 minut

1500 Kč

Hloubková masáž

Jedná se o velice efektivní, terapeutickou masáž přinášející okamžitou úlevu od bolesti a napětí. Hloubková masáž vyvíjená německým fyzioterapeutem L. Schmittem je praktikována nejenom pomocí rukou, ale hojně jsou využity i lokty a masážní pomůcky pro důkladnější promasírování tkání. Masáž pracuje s dýcháním, které společně se správně vedenými tahy harmonizuje napětí ve svalových tkáních. Díky tomu je masáž velmi vhodná při blokaci nervů a svalů. Hojně se také využívá při regulaci vysokého či nízkého tlaku i léčení dalších civilizačních chorob. Hloubková masáž je kromě účinného léčení fyzických obtíží blahodárná i na psychickou stránku pacientů. Po masážích se budete cítit uvolněně a díky zlepšené cirkulaci dechu nebudete zatíženi stresem. Masáž ve vás povzbudí optimismus a radost ze života.

60 minut

1700 Kč

Anti-stresová masáž hlavy a vlasový zábal

Výživný vlasový zábal z jojobového oleje, s výtažkem vzácných esenciálních olejů jako je meduňka, levandule a mandarinka má jedinečné hydratační a regenerační účinky. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Zábal začíná přelitím horkého oleje přes třetí oko a pokračuje uvolňující masáží hlavy

20 minut

600 Kč

Lipo drainage 3D Ericson Laboratoire

Lokální chladivá péče určená pro ženy trpící celulitidou a nadměrným ukládáním tuků ve spojitosti s porušením cévního a lymfatického oběhu, zadržováním tekutin a snydromem „těžkých nohou“. V současné době u lidí znatelně stoupá nadváha, jejíž příčinou je nedostatečná kontrola nad stravovacími návyky, sedavý životní styl v práci i doma, a také menší fyzická aktivita. Unikátní metoda pojmenovaná jako “FITNESS REMODELING“ nabízí komplexní a vysoce účinnou chladivou péči, která umožňuje pracovat na třech hlavních parametrech nadváhy a cévní nedostatečnosti. 

120 minut

3500 Kč

MAKE-UP

Barvení řas a obočí

K barvení řas a obočí pracuji se značkou RefectoCil Sensitive, které trvale zvýrazní oči i pro zákazníky s citlivou pletí i očima.  Zcela nový 2fázový systém barvení umožňuje nabarvit řasy a obočí za pouhé 3 minuty – zcela bezpečný, na bázi rostlinných extraktů a je bez použití oxidantu! První barvy na řasy a obočí, které fungují na bázi rostlinných výtažků jako jsou řebříček, měsíček lékařský, zelený čaj,  hortenzie, čínské Galle, třezalka, ořech, jalovec, zlatobýl, kopřiva, borůvka, červené víno. Tyto barvy jsou ideální pro klienty, kteří mají velmi citlivé oči a kůži. Zajistí přirozeně krásný a výrazný efekt.  Výhody: – žádné pálení ani podráždění – ověřené testy – dermatologicky a oftalmologicky testováno – jednoduchá a spolehlivá aplikace – rychlé působení – pouze 3 minuty – vynikající barevný výsledek – naprosto voděodolné – drží až 4 týdny.

90 minut

200-350 Kč

Lash Lifting & Lash Botox

Novinka v oblasti tvarování vlastních řas. Tato technika tzv. LASH LIFTING a následně LASH BOTOX spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Výsledným efektem jsou zatočené a vytažené řasy směrem k obočí. Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší LASH BOTOX BOMB, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody a dvojnásobně tak zvýší svůj objem. Efekt po aplikaci je dokonalý a přirozený. Doba působení je 8 týdnů.

90 minut

1500 Kč

Líčení

DENNÍ LÍČENÍ
1 000 Kč
Nabízím Vám denní, večerní a slavnostní líčení profesionálními produkty MAC a BOBBI BROWN.

SLAVNOSTNÍ LÍČENÍ
1 500 Kč
Nabízím Vám denní, večerní a slavnostní líčení profesionálními produkty MAC a BOBBI BROWN.

SVATEBNÍ LÍČENÍ VČETNĚ ZKOUŠKY
3 000 Kč
Nabízím Vám denní, večerní a slavnostní líčení profesionálními produkty MAC a BOBBI BROWN.

telefon

ZAVOLEJTE NÁM

+420 774 840 410 
map-pin

KDE NÁS NAJDETE

Topolová 249,
250 82 Tuklaty
obalka

NAPIŠTE NÁM

social

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Zavřít menu
×

Cart