Antistresová prohřívající masáž bylinnými měšci

Očistný rituál PURE BEAUTY by Suzi

Zahalte své tělo do bylinkových vůní, prohřejte se v bahenním zábalu a dopřejte si výjimečný zážitek.

Na úvodní očistný levandulový peeling nohou, který zanechá nožky sametově hladké a provoněné, naváže celotělový peeling, po němž vaše tělo bude krásně jemné a čisté. Bahenní detoxikační zábal s příměsí esencí zbaví vaše tělo škodlivých látek a zavodnění. Masáž bylinnými měšci tělo dokonale prohřeje, zbaví nahromaděného napětí a stresu. Při rituálu je vhodné popíjení detoxikačního bylinného čaje, který napomahá k celkové očistě těla i duše. Rituál je vhodný vždy v chladnějším období, kdy cítíte, že vaše tělo a duše potřebuje očistu.

120 minut

3 500 Kč

Antistresová a omlazující aromatherapy masáž pomocí bambuckého másla

Omlazující rituál PURE BEAUTY by Suzi

Nechte své tělo hýčkat pomocí výživného bambuckého másla a úžasných vůní olejů s příměsí esencí.

Na úvodní mandarinkový peeling nohou, který je zanechá sametově hladké a provoněné, naváže celotělový peeling po němž vaše tělo bude krásně jemné a voňavé. Aromatherapy masáž vaše tělo dokonale uvolní, zbaví nahromaděného napětí a stresu. Při rituálu je vhodné popíjení detoxikačního bylinného čaje, který napomahá k celkové očistě těla i duše. Rituál je vhodný vždy kdýž máte pocit, že vaše pokožka potřebuje vyživit a omladit.

120 minut

3 500 Kč

Relaxační bylinková masáž na míru s bylinnými měšci

PURE BEAUTY bylinková masáž

Tato masáž je připravena vždy na míru dle potřeb a stavu klienta. Je zaměřena na harmonizaci těla i duše.

Tato masáž je připravena vždy na míru dle potřeb a stavu klienta. Je zaměřena na harmonizaci těla i duše za použití bylinných měšců a nejvzácnějších olejů. Používají se relaxační, hloubkové tahy a zároveň protahovací techniky. Tato masáž je určena všem, kteří chtějí zažít pocit výjimečnosti.

90 minut

2 500 Kč

Bylinné měšce naplněné bylinkami na zádech, připravené na masáž

Masáž bylinnými měšci

Bylinné měšce jsou plněné bio bylinkami a vázané přímo majitelkou a terapeutkou Zuzanou dle potřeb klientů.

K masáži se používají vzácné oleje jako jsou například makadamiový a jojobový, které přináší hlubokou úroveň uvolnění vypjatých svalů i nervů, odstraňuje nahromaděné bloky a rozpouští stres. Tato masáž slouží k celkovému uvolnění těla i duše.

60 minut

2 000 Kč

Antistresová olejová aromatherapy masáž s využitím éterických a panenských olejů

Aromatherapy masáž

Aromaterapeutická masáž je celotělová olejová masáž podobná klasické, je však charakteristická užitím éterických (esenciálních) olejů.

Éterické oleje jsou v určené koncentraci ředěny do panenských rostlinných olejů. Jde o nejúčinnější formu použití vonných olejů, protože při tomto způsobů ošetření jsou citlivě vmasírovány do celé pokožky těla. S pomocí této celostní péče získává organizmus opět ztracenou rovnováhu a posílí se samoozdravný proces, totiž stav, kdy je organizmus schopen se vyrovnávat se zátěží do určité míry sám. Aromaterapeutická masáž je kombinací švédské, akupunkturní a neuromuskulární masáže. Je však více relaxační, protože jednotlivé masérské hmaty jsou pomalejší a jemnější. Také vhodným výběrem rostlinného oleje terapeut ovlivňuje kvalitu použité směsi. Aromaterapie pomáhá podporovat imunitní systém a aktivovat nebo stabilizovat psychiku. Tuto masáž oceňují především ženy a lze jí doporučit též jako skvělý dárek pro ně. Tuto masáž doporučujeme podstoupit jednou týden v případě únavy a stresu, jinak jednou za 3 týdny pro celkovou regeneraci.

90 minut

2 000 Kč

Hloubková antistresová masáž k odstranění bolestí a napětí svalů

Hloubková masáž

Jedná se o velice efektivní, terapeutickou masáž přinášející okamžitou úlevu od bolesti a napětí.

Hloubková masáž vyvíjená německým fyzioterapeutem L. Schmittem je praktikována nejenom pomocí rukou, ale hojně jsou využity i lokty a masážní pomůcky pro důkladnější promasírování tkání. Masáž pracuje s dýcháním, které společně se správně vedenými tahy harmonizuje napětí ve svalových tkáních. Díky tomu je masáž velmi vhodná při blokaci nervů a svalů. Hojně se také využívá při regulaci vysokého či nízkého tlaku i léčení dalších civilizačních chorob. Hloubková masáž je kromě účinného léčení fyzických obtíží blahodárná i na psychickou stránku pacientů. Po masážích se budete cítit uvolněně a díky zlepšené cirkulaci dechu nebudete zatíženi stresem. Masáž ve vás povzbudí optimismus a radost ze života.

60 minut

1 800 Kč

Antistresová masáž hlavy muže a ženy s následným vlasovým zábalem

Anti-stresová masáž hlavy a vlasový zábal

Výživný vlasový zábal z jojobového oleje, s výtažkem vzácných esenciálních olejů.

Výživný vlasový zábal z jojobového oleje, s výtažkem vzácných esenciálních olejů jako je meduňka, levandule a mandarinka má jedinečné hydratační a regenerační účinky. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Zábal začíná přelitím horkého oleje přes třetí oko a pokračuje uvolňující masáží hlavy

20 minut

600 Kč

Uvolnění svalového napětí pomocí masáže s lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Jedná se o hloubkovou terapii, která byla převzata od indiánů.

Jedná se o hloubkovou terapii, která byla převzata od indiánů a používaná od starověku jako
léčebná terapie. Nahřáté lávové kameny dodáji potřebnou energii do těla, vytváří pocit
rovnováhy, klidu a poskytují úlevu hluboko uloženému svalovému napětí. Při masáži používám
Destress oil od Susanne Kaufmann s obsahem levadule, šípku, měsíčku a kadidla.

90 minut

3 000 Kč

Potřebujete poradit s výběrem správného ošetření na míru pro Vás?