Antistresová prohřívající masáž bylinnými měšci

Očistný rituál PURE BEAUTY by Suzi

Zahalte své tělo do bylinkových vůní, prohřejte se v bahenním zábalu a dopřejte si výjimečný zážitek.

Na úvodní očistný levandulový peeling nohou, který zanechá nožky sametově hladké a provoněné, naváže celotělový peeling, po němž vaše tělo bude krásně jemné a čisté. Bahenní detoxikační zábal s příměsí esencí zbaví vaše tělo škodlivých látek a zavodnění. Masáž bylinnými měšci tělo dokonale prohřeje, zbaví nahromaděného napětí a stresu. Při rituálu je vhodné popíjení detoxikačního bylinného čaje, který napomahá k celkové očistě těla i duše. Rituál je vhodný vždy v chladnějším období, kdy cítíte, že vaše tělo a duše potřebuje očistu.

120 minut

3500 Kč

Antistresová a omlazující aromatherapy masáž pomocí bambuckého másla

Omlazující rituál PURE BEAUTY by Suzi

Nechte své tělo hýčkat pomocí výživného bambuckého másla a úžasných vůní olejů s příměsí esencí.

Na úvodní mandarinkový peeling nohou, který je zanechá sametově hladké a provoněné, naváže celotělový peeling po němž vaše tělo bude krásně jemné a voňavé. Aromatherapy masáž vaše tělo dokonale uvolní, zbaví nahromaděného napětí a stresu. Při rituálu je vhodné popíjení detoxikačního bylinného čaje, který napomahá k celkové očistě těla i duše. Rituál je vhodný vždy kdýž máte pocit, že vaše pokožka potřebuje vyživit a omladit.

120 minut

3500 Kč

Relaxační bylinková masáž na míru s bylinnými měšci

PURE BEAUTY bylinková masáž

Tato masáž je připravena vždy na míru dle potřeb a stavu klienta. Je zaměřena na harmonizaci těla i duše.

Tato masáž je připravena vždy na míru dle potřeb a stavu klienta. Je zaměřena na harmonizaci těla i duše za použití bylinných měšců a nejvzácnějších olejů. Používají se relaxační, hloubkové tahy a zároveň protahovací techniky. Tato masáž je určena všem, kteří chtějí zažít pocit výjimečnosti.

90 minut

2500 Kč

Bylinné měšce naplněné bylinkami na zádech, připravené na masáž

Masáž bylinnými měšci

Bylinné měšce jsou plněné bio bylinkami a vázané přímo majitelkou a terapeutkou Zuzanou dle potřeb klientů.

K masáži se používají vzácné oleje jako jsou například makadamiový a jojobový, které přináší hlubokou úroveň uvolnění vypjatých svalů i nervů, odstraňuje nahromaděné bloky a rozpouští stres. Tato masáž slouží k celkovému uvolnění těla i duše.

60 minut

2000 Kč

Antistresová olejová aromatherapy masáž s využitím éterických a panenských olejů

Aromatherapy masáž

Aromaterapeutická masáž je celotělová olejová masáž podobná klasické, je však charakteristická užitím éterických (esenciálních) olejů.

Éterické oleje jsou v určené koncentraci ředěny do panenských rostlinných olejů. Jde o nejúčinnější formu použití vonných olejů, protože při tomto způsobů ošetření jsou citlivě vmasírovány do celé pokožky těla. S pomocí této celostní péče získává organizmus opět ztracenou rovnováhu a posílí se samoozdravný proces, totiž stav, kdy je organizmus schopen se vyrovnávat se zátěží do určité míry sám. Aromaterapeutická masáž je kombinací švédské, akupunkturní a neuromuskulární masáže. Je však více relaxační, protože jednotlivé masérské hmaty jsou pomalejší a jemnější. Také vhodným výběrem rostlinného oleje terapeut ovlivňuje kvalitu použité směsi. Aromaterapie pomáhá podporovat imunitní systém a aktivovat nebo stabilizovat psychiku. Tuto masáž oceňují především ženy a lze jí doporučit též jako skvělý dárek pro ně. Tuto masáž doporučujeme podstoupit jednou týden v případě únavy a stresu, jinak jednou za 3 týdny pro celkovou regeneraci.

90 minut

2000 Kč

Hloubková antistresová masáž k odstranění bolestí a napětí svalů

Hloubková masáž

Jedná se o velice efektivní, terapeutickou masáž přinášející okamžitou úlevu od bolesti a napětí.

Hloubková masáž vyvíjená německým fyzioterapeutem L. Schmittem je praktikována nejenom pomocí rukou, ale hojně jsou využity i lokty a masážní pomůcky pro důkladnější promasírování tkání. Masáž pracuje s dýcháním, které společně se správně vedenými tahy harmonizuje napětí ve svalových tkáních. Díky tomu je masáž velmi vhodná při blokaci nervů a svalů. Hojně se také využívá při regulaci vysokého či nízkého tlaku i léčení dalších civilizačních chorob. Hloubková masáž je kromě účinného léčení fyzických obtíží blahodárná i na psychickou stránku pacientů. Po masážích se budete cítit uvolněně a díky zlepšené cirkulaci dechu nebudete zatíženi stresem. Masáž ve vás povzbudí optimismus a radost ze života.

60 minut

1700 Kč

Antistresová masáž hlavy muže a ženy s následným vlasovým zábalem

Anti-stresová masáž hlavy a vlasový zábal

Výživný vlasový zábal z jojobového oleje, s výtažkem vzácných esenciálních olejů.

Výživný vlasový zábal z jojobového oleje, s výtažkem vzácných esenciálních olejů jako je meduňka, levandule a mandarinka má jedinečné hydratační a regenerační účinky. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Zábal začíná přelitím horkého oleje přes třetí oko a pokračuje uvolňující masáží hlavy

20 minut

600 Kč

Uvolnění svalového napětí pomocí masáže s lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Jedná se o hloubkovou terapii, která byla převzata od indiánů.

Jedná se o hloubkovou terapii, která byla převzata od indiánů a používaná od starověku jako
léčebná terapie. Nahřáté lávové kameny dodáji potřebnou energii do těla, vytváří pocit
rovnováhy, klidu a poskytují úlevu hluboko uloženému svalovému napětí. Při masáži používám
Destress oil od Susanne Kaufmann s obsahem levadule, šípku, měsíčku a kadidla.

90 minut

3000 Kč

Chladivé ošetření proti ukládání tuků a zlepšení cirkulace krve

Lipo drainage 3D Ericson Laboratoire

Lokální chladivá péče určená pro ženy trpící celulitidou a nadměrným ukládáním tuků ve spojitosti s porušením cévního a lymfatického oběhu

 

Lokální chladivá péče určená pro ženy trpící celulitidou a nadměrným ukládáním tuků ve spojitosti s porušením cévního a lymfatického oběhu, zadržováním tekutin a snydromem “těžkých nohou”. V současné době u lidí znatelně stoupá nadváha, jejíž příčinou je nedostatečná kontrola nad stravovacími návyky, sedavý životní styl v práci i doma, a také menší fyzická aktivita. Unikátní metoda pojmenovaná jako “FITNESS REMODELING“ nabízí komplexní a vysoce účinnou chladivou péči, která umožňuje pracovat na třech hlavních parametrech nadváhy a cévní nedostatečnosti. 

120 minut

3500 Kč

telefon

ZAVOLEJTE MI

map-pin

KDE MĚ NAJDETE

Topolová 249,
250 82 Tuklaty

Potřebujete poradit s výběrem správného ošetření na míru pro Vás?