Kosmetické ošetření jemné pokožky očního okolí
eberlin

Bio Eyes Line

Ošetření jemné pokožky očního okolí.

Účinkuje na vrásky, váčky a tmavé kruhy. Ošetření je vhodné pro ženy i muže bez omezení věku.

Oční okolí je jedním z indikátorů na kterém se projevuje únava nebo stres. Oblast očí reaguje citlivě na různé vlivy a je to částečně způsobeno tím, že je kůže v této oblasti slabší a tím jsou projevy viditelnější.

Pro důkladnou péči této oblasti Vám kosmetika Eberlin nabízí kosmetická řešení, která působí na vrásky v okolí očí, unavená a nateklá víčka nebo tmavé kruhy pod očima.

15 minut

750 Kč

Ošetření kontur jemné pokožky očního okolí
ericson laboratoire

Bioptic

Kůže je v oblasti očních kontur velmi tenká a bezesporu představuje nejjemnější část obličeje. Oční kontury jsou nucené snášet nejrůznější zátěže. Společnost Ericson Laboratoire vyvinula specifické produkty, které umožňují ošetřit již viditelné problémy.

Kůže je v oblasti očních kontur velmi tenká a bezesporu představuje nejjemnější část obličeje. Oční kontury jsou nucené snášet nejrůznější zátěže: často silný make-up, intenzivní světlo (neónové osvětlení v kancelářích a v obchodech, čelní světla aut, počítačové obrazovky). Navíc oko velmi rychle reaguje na únavu a její účinky lze na pleti pozorovat tvorbou kruhů nebo váčků pod očima. Proto oblast kolem očí vyžaduje velmi časnou, průběžnou a důkladnou péči. S cílem tento požadavek naplnit společnost Ericson Laboratoire vyvinula specifické produkty, které umožňují ošetřit již viditelné problémy: vrásky, tmavé kruhy pod očima, otoky víček, nebo oční váčky. Ošetření obsahuje: 

  • ODLÍČENÍ A ČIŠTĚNÍ OČNÍHO OKOLÍ
  • APLIKACE OČNÍ MASKY
  • APLIKACE CHLADIVÉ GELOVÉ MASKY
  • APLIKACE LIFTINGOVÉHO GELU
  • APLIKACE REPAIRING FLUIDU
  • RELAXAČNÍ MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

30 minut

750 Kč

Ošetření otoku a jemné pokožky očního okolí pomocí krému a chladícího gelu
susanne kaufmann

Anti Aging Eye Treatment

Susanne Kaufmann oční ošetření je ideální pro obnovení záře a jiskření v očích.

Susanne Kaufmann oční ošetření je ideální pro obnovení záře a jiskření v očích. Citlivá pokožka kolem očí je pevnější a otok je snížen při použití linie A. Ošetření obsahuje:

  • Aplikace masky na oči z Linie T a chladivé gelové masky na 15 min.
  • Následuje masáž očního okolí pomocí očního krému Linie A

30 minut

850 Kč

Potřebujete poradit s výběrem správného ošetření na míru pro Vás?