Očistný rituál PURE BEAUTY by Suzi

Zahalte své tělo do bylinkových vůní, prohřejte se v bahenním zábalu a dopřejte si výjimečný zážitek.

Na úvodní očistný levandulový peeling nohou, který zanechá nožky sametově hladké a provoněné, naváže celotělový peeling, po němž vaše tělo bude krásně jemné a čisté. Bahenní detoxikační zábal s příměsí esencí zbaví vaše tělo škodlivých látek a zavodnění. Masáž bylinnými měšci tělo dokonale prohřeje, zbaví nahromaděného napětí a stresu. Při rituálu je vhodné popíjení detoxikačního bylinného čaje, který napomahá k celkové očistě těla i duše. Rituál je vhodný vždy v chladnějším období, kdy cítíte, že vaše tělo a duše potřebuje očistu.

120 minut

3500 Kč

Omlazující rituál PURE BEAUTY by Suzi

Nechte své tělo hýčkat pomocí výživného bambuckého másla a úžasných vůní olejů s příměsí esencí.

Na úvodní mandarinkový peeling nohou, který je zanechá sametově hladké a provoněné, naváže celotělový peeling nahřátým bambuckým máslem po němž vaše tělo bude krásně jemné a voňavé. Aromatherapy masáž vaše tělo dokonale uvolní, zbaví nahromaděného napětí a stresu. Při rituálu je vhodné popíjení detoxikačního bylinného čaje, který napomahá k celkové očistě těla i duše. Rituál je vhodný vždy když máte pocit, že vaše pokožka potřebuje vyživit a omladit.

120 minut

3500 Kč

PURE BEAUTY bylinková masáž

Tato masáž je připravena vždy na míru dle potřeb a stavu klienta. Je zaměřena na harmonizaci těla i duše.

Tato masáž je připravena vždy na míru dle potřeb a stavu klienta. Je zaměřena na harmonizaci těla i duše za použití bylinných měšců a nejvzácnějších olejů. Používají se relaxační, hloubkové tahy a zároveň protahovací techniky. Tato masáž je určena všem, kteří chtějí zažít pocit výjimečnosti.

90 minut

2500 Kč

Masáž bylinnými měšci

Bylinné měšce jsou plněné bio bylinkami a vázané přímo majitelkou a terapeutkou Zuzanou dle potřeb klientů.

K masáži se používají vzácné oleje jako jsou například makadamiový a jojobový, které přináší hlubokou úroveň uvolnění vypjatých svalů i nervů, odstraňuje nahromaděné bloky a rozpouští stres. Tato masáž slouží k celkovému uvolnění těla i duše.

60 minut

2000 Kč

Aromatherapy masáž

Aromaterapeutická masáž je celotělová olejová masáž podobná klasické, je však charakteristická užitím éterických (esenciálních) olejů.

Éterické oleje jsou v určené koncentraci ředěny do panenských rostlinných olejů. Jde o nejúčinnější formu použití vonných olejů, protože při tomto způsobů ošetření jsou citlivě vmasírovány do celé pokožky těla. S pomocí této celostní péče získává organizmus opět ztracenou rovnováhu a posílí se samoozdravný proces, totiž stav, kdy je organizmus schopen se vyrovnávat se zátěží do určité míry sám. Aromaterapeutická masáž je kombinací švédské, akupunkturní a neuromuskulární masáže. Je však více relaxační, protože jednotlivé masérské hmaty jsou pomalejší a jemnější. Také vhodným výběrem rostlinného oleje terapeut ovlivňuje kvalitu použité směsi. Aromaterapie pomáhá podporovat imunitní systém a aktivovat nebo stabilizovat psychiku. Tuto masáž oceňují především ženy a lze jí doporučit též jako skvělý dárek pro ně. Tuto masáž doporučujeme podstoupit jednou týden v případě únavy a stresu, jinak jednou za 3 týdny pro celkovou regeneraci.

90 minut

2000 Kč

Hloubková masáž

Jedná se o velice efektivní, terapeutickou masáž přinášející okamžitou úlevu od bolesti a napětí.

Hloubková masáž vyvíjená německým fyzioterapeutem L. Schmittem je praktikována nejenom pomocí rukou, ale hojně jsou využity i lokty a masážní pomůcky pro důkladnější promasírování tkání. Masáž pracuje s dýcháním, které společně se správně vedenými tahy harmonizuje napětí ve svalových tkáních. Díky tomu je masáž velmi vhodná při blokaci nervů a svalů. Hojně se také využívá při regulaci vysokého či nízkého tlaku i léčení dalších civilizačních chorob. Hloubková masáž je kromě účinného léčení fyzických obtíží blahodárná i na psychickou stránku pacientů. Po masážích se budete cítit uvolněně a díky zlepšené cirkulaci dechu nebudete zatíženi stresem. Masáž ve vás povzbudí optimismus a radost ze života.

60 minut

1700 Kč

Anti-stresová masáž hlavy a vlasový zábal

Výživný vlasový zábal z jojobového oleje, s výtažkem vzácných esenciálních olejů.

Výživný vlasový zábal z jojobového oleje, s výtažkem vzácných esenciálních olejů jako je meduňka, levandule a mandarinka má jedinečné hydratační a regenerační účinky. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Zábal začíná přelitím horkého oleje přes třetí oko a pokračuje uvolňující masáží hlavy

20 minut

600 Kč

Scalp Massage

Povznášející masáž hlavy pomocí výživného Hair Elixíru, který pomáhá proti padání vlasů, podporuje jejich růst a regeneruje pokožku hlavy. Díky relaxační masážní technice dojde k regeneraci vlasové pokožky a naprostému uvolnění těla a mysli.

20 minut

1500 Kč

Masáž lávovými kameny

Jedná se o hloubkovou terapii, která byla převzata od indiánů.

Jedná se o hloubkovou terapii, která byla převzata od indiánů a používaná od starověku jako
léčebná terapie. Nahřáté lávové kameny dodáji potřebnou energii do těla, vytváří pocit
rovnováhy, klidu a poskytují úlevu hluboko uloženému svalovému napětí. Při masáži používám
Destress oil od Susanne Kaufmann s obsahem levadule, šípku, měsíčku a kadidla.

90 minut

3000 Kč

Lipo drainage 3D Ericson Laboratoire

Lokální chladivá péče určená pro ženy trpící celulitidou a nadměrným ukládáním tuků ve spojitosti s porušením cévního a lymfatického oběhu

 

Lokální chladivá péče určená pro ženy trpící celulitidou a nadměrným ukládáním tuků ve spojitosti s porušením cévního a lymfatického oběhu, zadržováním tekutin a snydromem “těžkých nohou”. V současné době u lidí znatelně stoupá nadváha, jejíž příčinou je nedostatečná kontrola nad stravovacími návyky, sedavý životní styl v práci i doma, a také menší fyzická aktivita. Unikátní metoda pojmenovaná jako “FITNESS REMODELING“ nabízí komplexní a vysoce účinnou chladivou péči, která umožňuje pracovat na třech hlavních parametrech nadváhy a cévní nedostatečnosti. 

120 minut

3500 Kč

Sinekron S - ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle je výborným přístrojovým doplňkem k počištění, projasnění, vyhlazení a omlazení pleti ke každému kosmetickému ošetřením, které nabízíme.

 

Sinekron S pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací. Ošetření je naprosto neagresivní a především velmi účinné. Hloubkově čistí ucpané póry a aktivuje produkci elastinu a kolagenu v pleti. Liftingový program pleť prokrvuje a zároveň umožní snažší přísun živin a aktivních látek do pokožky. Ošetření ultrazvukovou špachtlí SINEKRON S značky Panestetic je inovativní ošetření, které zajistí nejen to, že budete mít pleť důkladně vyčištěnou, ale že účinné látky produktů budou zapracovány více do hloubky pokožky a s větší účinností.

300 Kč

Kosmetické ošetření

BARVENÍ ŘAS 350 Kč, 200 Kč při kosmetickém ošetření
BARVENÍ OBOČÍ 350 Kč,  200 Kč při kosmetickém ošetření
ÚPRAVA OBOČÍ 450 Kč, 250 Kč při kosmetickém ošetření
DEPILACE HORNÍHO RTU 150 Kč pouze při kosmetickém ošetření

Brow Henna + DEPILACE OBOČÍ VOSKEM

Brow Xenna od Levchuk jsou přírodní barvy na obočí, které zahájily revoluci v barvení obočí po celém světě. Směs prášků z přírodních pigmentů jako je například Indigo a mýdlový kámen. Henna přišla z Indie jako jedna z nejstarších přírodních barviv po celém světě. Brow Xenna obarví pokožku, vydrží 6 týdnů v chloupku, 2-3 týdny na kůži. Jedná se o přírodní produkt a šetrnou aplikaci bez peroxidu.
Barvení hennou doporučuji ženám, které si nechávají narůst obočí kvůli následné změně tvaru, nebo nemohou/nechtějí podstoupit permanentní make-up obočí. Metoda je také vhodná pro ženy, kterým obočí příliš neroste. Barva dokáže kamuflovat chybějící chloupky.
Na depilaci obočí používám produkty od značky Shik, která je jedna z nejlepších na trhu na
úpravu a depilaci obočí.

30 minut

750 Kč

Líčení

 

DENNÍ LÍČENÍ
1 000 Kč
Nabízím Vám denní, večerní a slavnostní líčení profesionálními produkty MAC a BOBBI BROWN.

SLAVNOSTNÍ LÍČENÍ
1 500 Kč
Nabízím Vám denní, večerní a slavnostní líčení profesionálními produkty MAC a BOBBI BROWN.

SVATEBNÍ LÍČENÍ VČETNĚ ZKOUŠKY
3 000 Kč
Nabízím Vám denní, večerní a slavnostní líčení profesionálními produkty MAC a BOBBI BROWN.